Soft Pack

Specjalistyczne zabiegi zwieńczone relaksem w łóżku Soft Pack wprowadzając w głęboki stan relaksu dzięki lewitowaniu ciała na powierzchni wody.

 

Autorski zabieg Woda i Młyn (peeling ciała, maska)*               

Zabieg stworzony z myślą o najbardziej wymagających, nawiązujący do historii hotelu. Składniki potrzebne do wykonania peelingu i maski są przygotowywane bezpośrednio przed zabiegiem, z naturalnych składników: sól, siemię lniane, ziarna owsa, olej z pestek winogron. Woda i Młyn to rytuał nawilżający, pozwalający przenieść się w świat kujawskich dobrodziejstw natury.

Czas trwania: 50 min

Cena: 180 zł

 

Różane ukojenie (peeling ciała, maska)*   

Produkty, których używamy do wykonania zabiegu, stworzone są na bazie mieszanki dobroczynnych dla skóry olejów roślinnych i ekstraktu z kwiatu róży. To delikatny, odżywczy i nawilżający zabieg dla skóry wrażliwej.

Czas trwania: 50 min

Cena: 200 zł

 

Kawowo – herbaciane ujędrnienie (peeling ciała, maska)*  

Antycellulitowy, ujędrniający i poprawiający ukrwienie skóry rytuał. Przyjemny, świeży, herbaciany zapach z dodatkiem zielonej kawy i alg brunatnych oraz olejków: avocado, macadamia, arganowego i oliwy z oliwek.

Czas trwania: 50 min

Cena: 200 zł

 

Czekoladowa rozkosz (peeling ciała, maska)*              

Czekolada wprwia w dobry nastrój i regeneracyjnie wpływa na skórę. Na zabieg składa się cukrowy peeling ciała z nutą pomarańczy i prawdziwa czekoladowa maska na ciało przygotowywana przez terapeutę tuż przed zabiegiem. Maska nakładana jest na łóżku Soft Pack.

Czas trwania: 50 min

Cena: 210 zł

 

* masaż do zabiegu 30 min cena: 60zł

 

 

Recepcja SPA:

tel. + 48 728 446 530
e-mail: spa@hotelmlyn.pl

 

 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close