Karriere

W związku z prężnie rozwijającą się działanością firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Wymagania/ Profil Kandydata:

  • Silne zorientowanie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • Własna lista Klientów stałych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Odpowiedzialność za realizację wytyczonego planu sprzedaży
  • Raportowanie działań sprzedażowych
  • Budowanie relacji partnerskich z kluczowymi klientami

Kucharz

  • pomysłowość, innowacyjność, kreatywność
  • pasja do gotowania
  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza
  • znajomość standardów hotelowych w zakresie bankietów, konferencji, barów i restauracji
  • znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)
  • bardzo bobra organizacja pracy własnej
  • motywacja, zaangażowanie i zapał do pracy
  • zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu
  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka sanitarna

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Kucharz będzie odpowiedzialny/-a za zapewnienie właściwego przygotowania potraw zgodnie z obowiązującymi standardami, tworzenie ofert kulinarnych, podejmowanie inicjatyw we wprowadzaniu nowych dań i trendów kulinarnych, zamawianie towaru i surowców oraz racjonalnie gospodarowanie nimi, przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny oraz standardów HACCP.

Cukiernik:

  •  Minimum dwa lata doświadczenia
  •  Pasja do cukiernictwa
  •  Pomysłowość, innowacyjność
  •  znajomość systemów jakości i czystości ( HCCP)
  •  aktualna książeczka sanitarna

  •  Umiejętność organizacji pracy
  •  Umiejętność wprowadzania nowych ciast do karty
  •  Zamawianie towaru i surowców oraz racjonalne gospodarowanie nimi

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
  • możliwość udziału we współtworzeniu nowej jakości gastronomii Hotelu & SPA Młyn
  • ewentualną pomoc przy relokacji

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: info@hotelmlyn.pl

OK, schließen