Rytuały relaksacyjne

Zimowe Odmłodzenie 

Zabieg przeciwstarzeniowy z efektem złotego rozświetlenia skóry na bazie masła Shea, olejów awokado, pestek winogron i oleju sojowego ( zabieg obejmuje peeling,  maskę na ciało i masaż preparatem wykańczającym zabieg)

Czas trwania: 120 min. Cena: 220 zł

Woda i młyn (peeling ciała, maska, masaż)

Autorski zabieg "woda i młyn" to prawdziwy relaks dla wszystkich miłośników przyrody oraz tego co naturalne. Powstał w oparciu o składniki: sól, siemię lniane, ziarna owsa, olej z pestek winogron.  Usuwa zanieczyszczenia, nadaje gładkość i delikatność skórze. W połączeniu z aromatem zairen i masażem działa odprężająco i relaksująco. 

Czas trwania: 90 min. Cena: 180 zł

Rytuał Złoty dla Niej (peeling ciała, maska, masaż)

Silnie odżywiający rytuał na twarz i ciało z dodatkiem 25 K złota. Witamina E, olej arganowy oraz proteiny mleka koziego tworzą „eliksir młodości” przeznaczony dla skóry dojrzałej i suchej. Rytuał to połączenie peelingu cukrowo – solnego, perłowej maski z dodatkiem opiłków złota nakładanej na ciało i twarz oraz autorskiego masażu na bazie ciepłej mieszanki olejów: arganowego, sezamowego, buriti oraz macadamia. Efektem rytuału jest odżywiona i rozpromieniona skóra oraz głęboki relaks.

Czas trwania: 90 min, Cena: 270 zł

Rytuał cedrowy dla Niego (peeling ciała, maska, masaż)

Rytuał dedykowany dla mężczyzn o aromacie korzenno - drzewnym. Rytuał zabiegowy nie tylko rozluźnia napięte mięśnie i wprawia w stan głębokiego relaksu, ale też długotrwale nawilża skórę.

Czas trwania: 90 min. Cena: 250 zł

 

Zapraszamy do kontaktu:

Recepcja SPA:

tel. + 48 728 446 530
e-mail: spa@hotelmlyn.pl

 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij