Skóra odwodniona

Skóra odwodniona wygląda na szarą i zmęczoną, jest wrażliwa na czynniki zewnętrzne i szorstka w dotyku. Brak odpowiedniego nawilżenia skóry prowadzi do przyspieszenia jej procesu starzenia się.

Zabieg Hydramemory na twarz, szyję i dekolt to terapia silnie nawilżająca i przywracająca wodną równowagę skóry. Terapia nawadniająca przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry (ze szczególnym wskazaniem dla cery odwodnionej, zmęczonej i z pierwszymi oznakami starzenia się).

Dzięki zastosowaniu aktywnych składników takich jak: trehaloza, baobab i kwas hialuronowy, terapia zapobiega utracie wody i poziomu nawilżenia oraz tworzy ochronny film na skórze. Linia Hydramemory to kuracja w walce z oznakami starzenia się skóry i utratą jędrności. Jej zaawansowany system przywraca skórze równowagę hydrolipidową. Efekt zabiegu to doskonale nawodniona, gładka i świetlista skóra.

Jeśli posiadasz cerę suchą, odwodnioną - pamiętaj o częstym piciu wody (minimum 2 litry dziennie) i dbaj o to, aby Twoja dieta bogata była w świeże owoce i warzywa.

 

Czas trwania zabiegu na twarz, szyję i dekolt: 60 minut

Cena zabiegu: 230 zł

Seria 6 zabiegów: 1 150 zł

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji bądź dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:

Recepcja SPA:

tel. + 48 728 446 530
e-mail: spa@hotelmlyn.pl

 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij