Контакт

Pielęgnacja dłoni 

Każdy manicure kończymy peelingiem wygładzającym naskórek, nakładamy odżywczą maskę i wykonujemy relaksacyjny masaż dłoni.

Manicure klasyczny 50 zł

Polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka i łopatkę do podważania naskórka.

Manicure japoński 60 zł

Pojawił się około 400 lat temu. Stosowały go japońskie arystokratki, które poszukiwały sposobu na perfekcyjny wygląd paznokci. Metoda wcierania odpowiednich substancji w płytkę paznokcia sprawia, iż stają się one mocniejsze i zdrowsze. Zaleca się wykonywanie go w sesjach po 3 lub 4 zabiegi co dwa tygodnie. Efektem kuracji są wzmocnione i odżywione paznokcie charakteryzujące się pięknym efektem różowej perły.

Manicure hybrydowy 70 zł

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które z braku czasu nie mogą pozwolić sobie na regularną pielęgnację dłoni. Manicure hybrydowy jest nakładany jak lakier i wytrzymały jak żel. Można usunąć go w kilka minut, a efekt utrzymuje się od 2 do 3 tygodni, w zależności od płytki paznokcia.Manicure hybrydowy jest bardziej bezpieczną i zdrowszą alternatywą dla tipsów, paznokci żelowych i akrylowych. Nie odpryskuje i nie ściera się, dzięki żelowej konsystencji dodatkowo utwardzanej lampą UV.

Rytuał parafinowy 45 zł

 

Pielęgnacja stóp

Każdy pedicure kończymy peelingiem wygładzającym naskórek, nakładamy odżywczą maskę i wykonujemy relaksacyjny masaż stóp.

Pedicure klasyczny 100 zł

Rozpoczyna się kąpielą stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli aromatycznych. Kolejny krok to usunięcie zrogowaciałego naskórka, odcisków i nagniotek za pomocą specjalnej frezarki. Następnie  wykonujemy peeling i wcieramy w skórę krem lub nakładamy maskę.  

Pedicure japoński 110 zł

To metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Zawarte w pedicure japońskim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci i prowadzi do ich wzmocnienia, a dzieki wzbogaceniu w ważne witaminy zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

Pedicure hybrydowy 120 zł

Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i twrałość. Malowanie hybrydowe utrzymuje się do 3 tygodni, nie odpryskuje się i zapewnia trwałość koloru.

 

Recepcja SPA:

tel. + 48 728 446 530
e-mail: spa@hotelmlyn.pl

 

 

 

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера.

ОК, закройте